22.10.2019 - Sağlık Portalı

Yengeç Kariyer

Download WordPress Themes and plugins.
Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.
Önceki1 - 4
Klavye tuşlarını kullanarak sayfalar arası geçebilirsiniz.

Su grubunun birinci burcu: İnatçı, sabırlı, duygusal, sempatik, değişken

Yönetici yıldızı: Merkür

Etkisi altındaki ülkeler: İskoçya, Hollanda, Yeni Zelanda

Etkisi altındaki şehirler: Amsterdam, New York, Venedik, Manchester,İstanbul

KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ:

Bu yumuşak yaratık sert bir kabuğun içinde yaşamaktadır. Yengeç olgunlaştıkça tehlikelerden kaçınarak kendini korumasını öğrenir. Kararsızlıkta kararlı olan Yengeç bir duygusallık uzmanıdır. Tüm duygular avuçlarının içindedir. Neşe, hüzün, dehşet, merhamet gibi duyguları hem kendi hisseder hem de başkalarına hissettirir. Zayıf bir Yengeç, dikkat çekmek için olmadık şeyler yapabilir. Gurur ve özgürlük duygusu umarsızlık ve yalnızlık ile yer değiştirir. Güçlü Yengeç ise hayal gücünü doğru yolda kullanır. Tarihi kitaplara, tiyatroya, sinemaya yönelebilir. Yengeçler, evliliğe çok dikkatli yanaşırlar, çünkü çok özel eşlere gereksinimleri vardır. Eşleri çok anlayışlı ve olağanüstü sabırlı olmalıdır. Sevgi kapasiteleri yüksek olduğundan çok iyi bir anne, baba olurlar.

YENGEÇ VE MESLEĞİ:

Cin fikirli olmamaları nedeniyle iyi iş adamları olurlar. Hemşirelik, otelcilik, gemi inşası, ana okulu öğretmenliği, antikacılık, müze müdürlüğü, tarihçilik, serbest meslekler, genellikle Yengeç’in ilgisini çekmez. Çok iyi bir yatçı veya Balıkçı olabilir.YENGEÇ PATRON: Patronu Yengeç olan kişi ya onun iş ailesinin bir parçası olur ya da çeker gider. Yengeç bağlılığa çok önem verir ve bu ona çok da doğal gelir. Önsezileri güçlüdür. Yengeç güvendiği ve saygı duyduğu kişilere karşı çok cömerttir. İş görenin ailesi hakkında her şeyi bilmek ister.

YENGEÇ ÇALIŞANI: Hayal gücü ve içgüdünün önem taşıdığı işlerde başarılı olur. Yaratıcı olmasa da bilgileri iyi depoladığından gerektiğinde kullanabilir. Ailevi konulara çok önem verdiğinden eşi Yengeç’e yardımcı olabilmek için çok güçlü olmalıdır.

Önceki1 - 4
Klavye tuşlarını kullanarak sayfalar arası geçebilirsiniz.

Download WordPress Themes Nulled and plugins.
Paylaşabilirsiniz

Facebook Comments

Evet Hayır