22.10.2019 - Sağlık Portalı

Yengeç Burcu Kadını

Download WordPress Themes and plugins.
Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.
Önceki1 - 5
Klavye tuşlarını kullanarak sayfalar arası geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kadını Detaylı İnceleme

 

YENGEÇ KADINI YENGEÇ BURCU KADINI KELİMENİN TAM ANLAMIYLA KENDİSİNİ ERKEĞİNE ADAR.

 

O, bir dişi kuştur. Ürkek ve kırılgandır. Dedikoduya meraklıdır. Gevezelikleri

dırdırcılığa varabilir. Anneleri, babaları, çocukları, eşleri için canlarını verirler.

Kendisini ilişkisine adar. Maddi açıdan güçlü olan bir erkek, güvende hissetmesini sağlar.

Buna hiç kuşku yok. Başlangıçta sizin Yengeç kızının kibar bir Ay kızı mı, yoksa vahşi bir kuş mu olduğuna karar vermekte sıkıntı çekeceksiniz. Sonunda hangisi olduğunu hâlâ bilemeyeceksiniz.
Yağmur mevsiminde, hüzünlü duygulan içinde sizi boğacak; güneş bulutların arasından gizlice tekrar yeryüzünü gözetlemeye başlayınca, sizi kahkahalarla iki büklüm edecek ve size şefkatle yaklaşacaktır. O’ nün değişen duygularına tanık olmak, eski zamanların sessiz filmlerini izlemeye benzer, İnsanları kahkahalardan kırıp geçiren şakaların hemen ardından, iliklerine kadar heyecanla titreten ” Pauline” nin Korkulan” filmi gösterilir ve çukurdaki teneke sesli bir piyano baştan sona kadar bu gösteriye eşlik eder.. Piyanonun tonu bazen canlı ve neşeli; sonra da melânkolik ve hüzünlü olur.

Müzik, duruma uyacak şekilde sürekli değişir, hiçbir zaman durgun veya monoton olmaz. Yengeç kızı da buna benzer,. Biraz çılgın, azıcık üzgün ve olağanüstü hayal dolu. O aynı zamanda gümüş sikkeleri nasıl biriktireceğini de iyi bilir.

Doğal olarak evlenmeden önce ö’ nün yatağının altına bakamaz-siniz. Utangaçlık onun özelliklerinden biridir. Ancak, güvenerek bahse girebilirsiniz ki, orada kağıt paralarla dolu eski bir çorap vardır, Yükselen burcu savurgan bir yıldız ya da Ay olabilir, ama öyle olsa bile, açelya saksının altında veya on yıl önceki doğum gününde gelen ve hâlâ hiç kullanmadığı dantel masa örtüsünün arasında sakladığı birkaç kuruşu bulunur. Şiir kitaplarından birini açarsanız, arasından gün ışığında gözlerini kırpıştıran buruşuk bir kağıt para düşebilir. Bir Yengeç kadını duygulan incindiği zaman birden para harcama tutkusuna kapılarak kınlan gururuna şifa arayabilir; ama çoğunlukla harcamaları gelirinin bir hayli gerisinde kalır. Sizin tasarruf hesabınız O’ nün olağanüstü ilgisini çekebilir, ve para O’ nün konuşmayı en çok sevdiği konulardan biri olabilir. Eğer paranız yoksa, para kazanmaya çalıştığınız sürece bu kız sizi küçük görmeyecektir. Para kazanmanız ve biriktirmeniz için size yardım edecektir; ama harcamaya gelince, bu sizin bileceğiniz iştir. Fazla ileri gitmeyin, yoksa karşılıklı güvenliğinizin tehlikeye düştüğünü görecektir. Siz bu kıza korkunç pahalı bir hediye verince, size, ” Bunu yapmamalıydın” derse, bilin ki bunu inanarak söylemiştir.

Önceki1 - 5
Klavye tuşlarını kullanarak sayfalar arası geçebilirsiniz.

Download WordPress Themes Nulled and plugins.
Paylaşabilirsiniz

Facebook Comments

Evet Hayır