24.10.2019 - Sağlık Portalı

Yengeç Burcu Erkeği

Download WordPress Themes and plugins.
Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.
Önceki1 - 6
Klavye tuşlarını kullanarak sayfalar arası geçebilirsiniz.

SEVDİĞİ KADINA BAĞLANIR VE ONU BİR KEZ KISKAÇLARINA ALDIMI,

öMUR BOYU BIRAKMAK iSTEMEZ.

-Son derece duygusal, hassas ve yumuşaktır. Zaman zaman huysuz ve müthiş

kıskanç olurlar. Gönül almayı çok iyi bilirler. Annelerine çok düşkündürler.

Evine bagli, guvenilir, sefkatli, annlayisli, neseli bir kadin onu mutlu edebilir.

Mukemmel bir babadirlar. Suyu, denizi, ickiyi cok severler.

O, dolambaçlı sözler söylemeyen, suskun bir insandır. Dağınık fikirli ve sürekli gevezelik eden bir insan değildir. Bu adamın sizinle ilk karşılaşmasında hemen için dökmesini beklemeyin. Yengeçler yabancılara güvenmezler; hattâ en yakın arkadaşlarının bile bilmedikleri bazı şeyleri vardır. O’ nü gerçekten tanımak için uzun bir zamana ve büyük bir sabıra gerek vardır. O’ na aksiliği tuttuğu zamanda rastlarsanız, yakından tanımayı pek istemeyebilirsiniz de. Ama bir kez daha deneyin. Bu kadar kolay vazgeçmeyin.

O, flörtçü ve dönek olabilir, ama aynı zamanda hassas ve sadık da olabilir. Birdenbire, kaşlarının arasındaki o kırışıklığın yerini tatlı bir tebessüm alabilir. Yengeççe yakınmaları ve huysuz hali yavaş yavaş ısınarak müşfik bir tona dönüşür ve hemen arkasından ağzını kapatarak kıkır kıkır gülmeye veya yüksek sesle isterik kahkahalar atmaya başlar. Mahzun ve dalgın olduğu zaman kollarınızı boynuna dolayıp, O’ nü o melankoliden kurtarmak istersiniz. Keskin zekâsını ve derin sezgilerini gösterdiği zaman, O’ na huşu içinde bakar kalınınız, ihtiyatı sizi etkiler, karamsarlığı da üzer.

Bazen öyle mültefit ve nazik olur ki, neredeyse sizi dansa davet edeceğini sanırsınız. O’ nün romantik bir hayalci olduğundan hiç kuşku yoktur, gene de düşmanlarını çatlatacak kadar mâkul ve beceriklidir. Böyle bir adamla ne yaparsınız?O’ nü anlamaya çalışın. Bunlar kişilik değişmesi değildir. Ay’ m verdiği, gelip geçici, bugün olan- yarın olmayan huylandır. Bu değişik davranışlar arasında veya sırasında, Yengeç erkek neyse odur, içinden geldiği gibi hareket eder. Dış görünüşündeki ifade değişikliklerine karşın, esas karakterinden hiç sapmaz. Şunu hiç aklınızdan çıkarmamaya çalışın; bir Yengecin tavrı ne kadar sert ve ilgisiz olursa olsun, yüreği her zaman yumuşak ve sevgi doludur ve öyle hassastır ki, çoğunlukla çok çabuk kırılabilir. O zaman kabuğunun içine çekilir (bu kabuğu her zaman yanında taşır), böylece bir süre kendi duygularından korunmuş olur. O sırada O’ nün gerçek bir Yengeç olduğunu düşünür ve küskün sessizliğine çekildiğinde üstüne varmaktan vazgeçersiniz. Ama, gün ışığını görmek için tekrar ihtiyatla kabuğundan çıkınca, siz de baştan çıkar ve gene O’ na yaklaşmak istersiniz, Ne yazık ki, bir Yengeç erkeği arada sırada ıslak bir bulaşık bezine dönerek, herşeyi ve herkesi küçültüp, tepeden tırnağa tüm benliğinize kocaman mavi kasvet damlaları saçabilir. Sonra, başka zamanlarda, hıçkırıp duran bir orangutan kadar koroik olabilir. O’ na sırtınızı mı döneceğinizi, yoksa O’ nü sıcak bir şekilde kucaklayacağınızı mı bilemeyişinize şaşmamak gerekir. Bir Yengecin ısı değişiklikleri herkesi şaşırtabilir. Önce buz gibi bakışları altında tir tir titrersiniz, sonra üstünüze düşmesinden boğulacak hale gelirsiniz. Birşeyi kaybetmekten en çok korktuğu zaman, en kötü davranışları gösterir. Belki de kaybetmekten korktuğu şey sizsiniz. Tamamiyle O’ nün olduğunuz konusunda binbir kez güvence verin. Aşk sözleri O’ nün kulağına müzik gibi gelir.

Önceki1 - 6
Klavye tuşlarını kullanarak sayfalar arası geçebilirsiniz.

Download WordPress Themes Nulled and plugins.
Paylaşabilirsiniz

Facebook Comments

Evet Hayır