23.10.2019 - Sağlık Portalı

Yengeç Burçlar ile Uyumu Yengeç ve Kova

Download WordPress Themes and plugins.
Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.

Yengeç ve Kova

Siz ve Kova ayri dünyalarin insanisiniz. Aranizdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek.

Kova insani hayati arastirmaci bir bilim adami gibi yasar. Verileri toplayip mantikli sonuçlar çikarmaya çalisir. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep dogru yöne götürdügünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her seyin göründügü gibi olmadigina inanir ve sezgisine güvenir. Su elementi olan Yengeç burcunun iç güdüleri hava elementi Kova’ya göre çok daha fazla gelismistir.

Eninde sonunda Kova’nin mesafeli tavri sizi rahatsiz edecektir. Basta onun bu ilgisiz havasi gizemli gelip sizi çekse de zamanla bu sizin kalbinizi kiracaktir. Siz yumusak, sevecen ve sicaksiniz. Kova sizi aramadigi yada soguk davrandigi zaman ayni durumda sizin baska türlü davranacaginizi düsünür ve üzülürsünüz.

Kova bireyseldir, bir çift gibi hissedemez ve düsünemez. Sizin derin duygularinizi begense de kendisi bu duygulara sahip degildir. Bu yüzden de bu iliskide verici hep verici siz olacaksiniz.

her seyden önce aile, yakinlik ve baglilik istersiniz. Kova ise özgür olmak kendini yakindan tanimak ister. Bagimsizligini kaybedeceginden korkarak evlilige direnir. Zaman içinde Kova’yi ikna etseniz de aradiginiz sicakligi hiç bir zaman bulamayacaksiniz. Kova sizi çok duygusal bularak küçümseyecektir, sizde onun soguk ve aksi oldugunu düsüneceksiniz.

Bazi Kova’larin gözleri çok güzeldir ve bakislari ile sizi her konuda ikna edebilir. Yatakta eglenceli ve oyuncudur. Sizi bambaska bir dünyaya götürse de ikinizde birbirinize tam uymadiginizi bilirsiniz.

Yengeç gelenekçidir, Kova ise geçmisle hiç ilgilenmez, tamamen gelecege odaklanmistir. Kova sanki bu dünyaya kurallari yikmaya, evrendeki ön yargilari sorgulamaya gelmistir. Yengeç olarak bununla yillarca ugrasmak size zor gelecektir.

Onun kisiligi ile uyum saglamak için neden bu kadar taviz verdiginizi kendi kendinize sormaya baslarsiniz. Kova sabit nitelik tasiyan bir burçtur ve sabit fikirlidir. Siz ondan daha esnek yapida oldugunuz için taviz veren hep siz olursunuz, bu da sizi çok yipratir.

Kova’yi çok seviyorsaniz yildiz haritanizda uyumlu baska gezegenler var demektir. Biz burada sadece günes burçlarinin uyumlarini inceliyoruz. Kova ile gelecek konusunda ciddi bir karar vermeden iyice düsünmelisiniz.Download WordPress Themes Nulled and plugins.
Paylaşabilirsiniz

Facebook Comments

Evet Hayır