23.10.2019 - Sağlık Portalı

Yengeç Burç Uyumu Yengeç ve Başak

Download WordPress Themes and plugins.
Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.

Yengeç ve Basak

Seçkin, zarif Basak çok iyi bir iletisimci ve hos sohbettir. Kelimeleri çok iyi kullanir ve çok iyi yazi yazar. Ona çok çabuk asik oldugunuzu göreceksiniz. Siz su elementisiniz, Basak ise toprak , beraberliginiz harika olacaktir.

Bazi astroloji kaynaklari utangaç yapilarindan dolayi Basagi sikici olarak tanimlamaktadir. Bu çok yanlistir, Basak tutkulu duygulari ile sizi sasirtacaktir. Özellikle sizin gibi duygusal bir esle atesli ve coskulu yönleri ortaya çikacaktir.

Günlük hayatta da iyi anlasirsiniz. Basak insani, pratik, düzenli, organizedir ve sizin gibi güvenlik arayisi içindedir. Sizin gibi degisken ruh halleri olmadigindan karamsar günlerinizde size destek olacaktir. Ikinizin de evhamlari meshurdur bu durumda birbirinize destek olamazsiniz. Neyse ki ayni zamanda endiselenme ihtimaliniz azdir. Siz üzüldügünüz zaman daha çok mideniz agrir onun ise bagirsaklari hassastir. Ikinizde agir yagli yemekler yememeli, bol sebzeli hafif yemekler yemelisiniz.

Basak sabirlidir, sinirlendigi zaman bile kabalasmaz. Hesaplidir, asla savurgan degildir ve çok çalisarak basarili olur. Ahlaki degerlere önem verir, hep dogrudan yanadir, aldatmayi sevmediginden size sadik kalacaktir.

Basagin tatliligi, esprileri, ilgisi, özeni sizi çok mutlu edecektir. Onun yaninda kendinizi iyi hissedeceksiniz, bu iliski çok iyi olacaktir.Download WordPress Themes Nulled and plugins.
Paylaşabilirsiniz

Facebook Comments

Evet Hayır